KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 14765071
nr 1476 5071
José Luis Sanchez
(f. 1926), Spanien
Skulptur i brons på sockel av plexiglas. Signerad, numrerad 342/1000. Höjd: 5-8 cm, Längd: 13-15 cm
José Luis Sanchez, spansk konstnär född 1926.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 20 juni 2022
kl 20:10:05
20/6 16:02:56